O FIRMIE

Oferujemy Państwu bardzo szeroki panel usług z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.

Naszą kadrę stanowią wysoko-wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem. Dysponujemy nowoczesną, zautomatyzowaną aparaturą oraz korzystamy z wysokiej klasy odczynników wiodących firm światowych, posiadających certyfikaty ISO-9001. Pozwala to nam na wykonywanie badań w krótkim czasie i na bardzo wysokim poziomie.

Laboratorium świadczy usługi dla gabinetów lekarskich, przychodni, prywatnych klinik, firm oraz dla pacjentów indywidualnych.

Dodatkowo proponujemy naszym pacjentom konsultację i pomoc w zakresie doboru optymalnego zakresu badań laboratoryjnych i ich odpowiednią interpretację.

Pacjent w punkcie pobrań krwi może liczyć na profesjonalny i przyjazny personel, który możliwie bezstresowo i delikatnie pobierze krew do badań, również małym dzieciom i noworodkom (do wielu badań wystarczy pobranie krwi z opuszki palca).

Istnieje możliwość pobrania krwi w domu pacjenta, po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu terminu wizyty domowej.

Jakość naszych usług oparta jest na:

  • wysokich kwalifikacjach kierownictwa i personelu,
  • wdrażaniu najnowszych procedur i metod diagnostycznych,
  • prowadzeniu pełnej udokumentowanej kontroli jakości wewnątrzlaboratoryjnej oraz zewnątrzlaboratoryjnej.

Gwarancja jakości

Gwarancja najwyższej jakości badań jest naszym priorytetem, co pozwala nam na zdobywanie zaufania stale rosnącej liczby pacjentów.

Podstawą codziennej pracy jest wykonanie kontroli wewnątrzlaboratoryjnej wszystkich oznaczanych parametrów. Zaakceptowanie pozytywnych wyników testów wewnętrznych jest warunkiem rozpoczęcia wykonywania oznaczeń w materiale pobranym od pacjenta.

W trosce o dobro pacjenta każdy wynik badania wybiegający poza normy laboratoryjne (patologiczny) jest poddawany powtórnej analizie i opatrzony komunikatem "badanie wykonano dwukrotnie".